Telefon (0212) 676 55 26

Email: info@ceylanlarmutfak.com

Hakkımızda

Müşterilerimiz için 1979  yılından beri mutfak, banyo ve (mobilya) gibi eşyaları üretiyoruz.

 

Toplu ve perakende çok sayıda projeye imza atan firmamız.

 

Sizin konforunuz ve sağlığınız için firmamız İtalya, Almanya gibi Avrupa ülkelerinden evleriniz veya işyerleriniz de kullanmak amacıyla fonksiyonel ürünler de ithal etmektedir.

 

Artık firmamız tasarımınıza uygun eşsiz, kalite kontrol testlerinden geçen, montaja hazır mutfaklar imal edip bu mutfakları hem kişiye özel hem de kurumsal derecede hizmet veren küçük veya büyük müşteri kapasitesine sahip meslektaşlarımız içinde üretmekteyiz.

 

Siz yaptıracağınız mutfak, banyo veya (mobilya) hangi amaçla ve nerede kullanacağınızı söyledikten sonra  sizin için eşyaların kullanılacak yer içinde işlevsel,  göze hoş gelen uygun tasarımı uygun fiyatta sunmak için yardımcı bilgisayar programları ile çalışarak sonucu size sunmaktayız.

 

Eğer sizde zamandan tasarruf etmek ve günlük yaşamınızın önemli bir bölümünü içerisinde geçirdiğiniz binaları, mobilyaları ve eşyalarınızı uygun tasarımla en fonksiyonel şekilde kullanmak istiyorsanız veya teknik destek almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

İnsan popülasyonunun mevcut olduğu her yerde mobilya  hizmetine ihtiyaç duyulmuştur. 

 

İç mimarlık

İç mimarlık hizmeti;  insanların ihtiyaçlarına çözüm bulmak için eldeki tüm malzemeleri gerekirse amacı dışında kullanıp, iç mekânın insanların kullanımı için en uygun hale getirmek ve bu çözümü göze hoş gelen tasarım ile kullanıma sokmaktır.

 

İç mimari tasarımı özgün olmak zorundadır. Tasarımcılar her mekâna uygun farklı çözümler üreterek insanların mevcut alandan maksimum verim almasını sağlamalıdırlar

İç Mimari Hizmetler

-          Müşterinin isteklerini ve ihtiyaçlarını saptar,

-          Mekânda yapılması gereken değişiklikleri ve konulacak eşyaları tasarlar,

-          Tasarımın krokisini çizer,

-          Kullanılacak malzemenin ve satın alınacak eşyanın kalitesine göre fiyatını ve işçilik ücretini hesaplar,

-          Mekânı kullanacak insanların bir birleriyle iletişiminin sağlıklı olması sağlamak için uygun iş alanını ve kullanılacak mobilyaları belirler

-          Hangi işçiliğin önce yapılacağını belirler bu sayede istenilen mekân minimum sürede bitirilir

 

                                                                                                                  CEYLANLAR MUTFAK DEKORASYON

Hakkımızda